TOTO je ten najvhodnejší darček!

Narodeniny mojej maminky boli za dverami a ja som bola zase raz bezradná pri pomyslení na to čo jej darovať. Po „zmysluplnom“ rolovaní webových stránok som sa úplnou náhodou dostala  ku Ivkinej stránke, od ktorej som sa nevedela odtrhnúť  a vtedy to prišlo. Toto bude ten najvhodnejší darček!

Šikovnú slečnu som hneď kontaktovala s tým, že by som si rada zaobstarala nejakú drobnosť, či má niečo podľa mojich predstáv (ktoré som sama nevedela presne definovať). Pozitívna energia sršiaca zo správy ma veľmi milo prekvapila- Ivka mi dala voľnú ruku pri návrhu vlastného dizajnu. Nasledovalo teda stretnutie, na ktoré som samozrejme zobrala aj foťák. Nemohla som si nechať ujsť zrod tohto malého zázraku.

Volám červenovlasej víle na telefón, že som asi správne zablúdila a nachádzam sa kdesi pri jej vchode. Vysmiate slniečko mi otvorilo dvere a vpustilo ma do svojho sveta za starými  dverami. Milujem to mohutné drevo dýchajúce históriou!

Pustili sme sa do nekonečného hrabkania v kamienkoch, ani som len netušila aké vybrať, aké farby by sa k sebe hodili, aby sa to páčilo aj mamine, bola to veľká dilema. Spoločne s Ivkou sme však po pastve pre oči dospeli ku tvaru a aj farebnosti. A potom to začalo, všetko sa mi to dialo pred očami. Šikovné ručičky sa nezaprú!

Počas celého dňa sa vzduchom niesla len a len pozitívna energia. Preštebotali sme hodiny kým sa zrodil šperk. Musím podotknúť, že je to náročná práca a treba si naozaj dávať pozor na  prsty.

Aby som nezabudla, Ivka vyštudovala najskôr za zlatníka a potom sa rozhodla pre záhradnú architektúru. Ktosi mi raz povedal ,,môžeš vyštudovať aj to čo ťa vôbec nebaví a aj tvoja práca môže byť  hrozná, pokiaľ naozaj chceš, tvoj osud si ťa nájde.”

Stretávanie sa s inšpirujúcimi ľuďmi ma maximálne napĺňa energiou. Toto s Ivkou bolo jedným z tých najpozitívnejších! Všetky práce tejto milej, priam čarovnej osôbky so zlatými ručičkami nájdete na Facebooku ako TOTO šperky.

[:]

Pači sa ti článok? Daj o ňom vedieť svetu!

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. Tak to je vskutku nádherný dárek pro maminku. I já teď přemýšlím, čím maminku obdarovat a toto je opravdu originální dárek z lásky. Velmi pěkně píšeš 🙂 četlo se to jako pohádka.

    • Jéj, ďakujem Stanka 🙂 Veľmi si ma potešila. Kľudne napíš Ivke TOTO a určite vymyslíte niečo krásne. Môžeš si svoj šperk aj nakresliť a ona ti ho krásne prispôsobí a zhmotní. 🙂

Pridaj komentár