Mnoho z vás mi píše, či tetujem, prečo, za koľko a stovky iných otázok. Preto som si vytvorila túto galériu, ktorú budem pravidelne aktualizovať, kde sa ku tetovaniam aj základým informáciám dostanete kedykoľvek.

Tetujem od roku 2016 a začalo to jedného pekného dňa, keď ma premohol pocit vyskúšať niečo nové. Snažila som sa prostredníctvom rôznych článkov, videí a návodov prísť na to ako tetovať. Je to hotová veda a preto, keď som mala dostatok teoretických znalostí som skúsila ihlu na sebe. Trvalo mi to véľmi dlho a výsledkom bolo malé srdiečko na ľavej nohe. Po tom ako som svoj prvý výtvor zavesila na inastagram mi začalo písať množstvo ľudí, či tetujem a či im tetovanie spravím.

Prvé tetovania boli veľmi nesmelé a ešte stále mám pocit, že určite patrím ku začiatočníkom. No postupom času sa mi zákazníci začínajú vracať a pýtajú si ďalšie tetovania, čo je pre mňa najviac!

Handpoke je technika, ktorú mnoho z vás označuje za novú, pravdou je však, že je tá najstaršia a nejden zdroj tvrdí, že už starý Mayovia ňou tetovali. V súčasnosti handpoke „preslávila“ aj Yakuza ( jedna z najobávanejších mafií).

Túto techniku som si vybrala hlavne preto, že mám pocit osobnejšieho kontaktu so zákazníkom. Môžeme pokecať, pustiť si hudbu a všetko s pokojom. Tetujem pre radosť a preto, že ma to baví. Nerobím tetovania pre peniaze, pretože nechcem aby sa to stalo mojou prácou, ale koníčkom, aktivitou pri ktorej psychicky zrelaxujem a spoznám nových ľudí.

 

 

 

 

 

 

 

Tetovanie prebieha tak isto, ako ste už určite videli na tisíckach fotiek, či videí. Len vynechám strojček a ihlu chytám priamo do ruky. Dezinfekciu a hygienu dodržiavam maximálne ako viem, záleží mi na tom, aby moja práca bola dokonalá a zákazník bol spokojný.

Dúfam, že som vám dala dostatok informácií. Ak sa vám moja práca páči a máte chuť na milé malé tetovanie, nehanbite sa napísať 🙂 Najlepšie na môj Facebook, alebo e-mail