Milujem nedeľné rána.

Celý týždeň sa len ponáhľam zo školy do práce, z práce domov, milión povinností a už aj pomaličky zabúdam na to aké to je mať voľný deň pre seba.

Nedávno som sa rozhodla, že si spravím každý týždeň aspoň jeden deň úplneho voľna, na kedy si nebudem nič plánovať, budem sa len vyvaľovať, čítať knižku, ale to hlavné pospím si dlhšie ako do 6:30. Prišla som na to, že to je super, vyčistiť si trošku hlavu od školy, či práce a bežných povinností. A keď sa mi pritrafí takéto nedeľné ráno ako to na fotkách, tak je to doslova krása!

Ráno ma zobudí hra slnka na mojich nohách, ktoré mi večne trčia niekde mimo postele, keďže som zvyknutá na veľkú posteľ, môžem sa tam rozvaľovať ako len chcem. Pocit teplých slnečných lúčov je prekrásny, ako ma tak jemne šteklia na nohách. Otvorím oči a zrak mi hneď padne na parapetu, na ktorej sedí moja mačka a vyhrieva sa. Hneď ako si všimne, že som sa zobudila pribehne ku mne do postele a chce sa hladkať, maznať… klasická mačka. Milujem, keď pradie, tým že nemá srsť je to asi 2-krát tak veľmi počuť ako pri iných nezbedniciach. Áno vylihovať, hladkať Miu a len tak oddychovať, to je to najlepšie.

Krásnu nedeľu všetkým, skúste to, neviem si vynachváliť leňošenie, ale iste niesom sama .

[:]

Pači sa ti článok? Daj o ňom vedieť svetu!