Festivaly sú pre mnohých pseudonymom letného vánku, zábavy, spoznávania nových ľudí či noci strávenej pod holým nebom. Ja som dostala možnosť ísť na festival FingersUp a keďže mám za sebou týždne po ktorých by snáď aj dedovi vševedovi vypadli posledné tri vlasy, tak som si povedala, že idem. Idem vypnúť, zabaviť sa, nepozerať na iných a poriadne sa odviazať od myšlienok, ktoré som nechala 200 kilometrov za hlavou.

Tím Popletovcov opäť nastúpil do akcie a po tom, čo sme sa už tretí krát snažili správne postaviť stan, som si to vyššie spomenuté spanie pod romantickým nebom posiatym hviezdami vedela aj celkom živo predstaviť. No našťastie so zapadajúcim slnkom a Samkovými tvrdo odpracovanými kvapkami potu sme si víťazne tľapli spievajúc si pesničku z A JE TO.

 

 

 

Dávno som sa necítila tak uvoľnene ako tu, musím podotknúť, že pre festival bolo vybrané krásne prostredie v lone prírody a aj napriek tomu sme sa úspešne vyhli ToyToykám a bola nám dopriata aj sprška. Hneď pri vstupe do areálu sme dostali zľavové kupóny na drinky a veru neohriali sa v našich vreckách pridlho. Hneď po tom, čo sme zbaštili asi najlepšie burgre (a iba za 100kč!) aké sme kedy jedli sa začala divoká jazda.


Noc mala veru svoje čaro a ja som konečne oslávila štátnice, “brutálny“ titul Bc. a vypla. Tancovačky na Billiho Barmana, či každému notoricky známe piesne Desmodu som veru nečakala, no poháriky, ktoré som držala v ruke na mňa kukali a išli si svoju pesničku.

Na ďalší deň sme sa rozhodli preskúmať okolie a s novým kamošom Bolehlavom sme objavili čarovné miesto. Ja vodu milujem, ale to čo sme našli ma prinútilo zabudnúť aj na Bolehlava. Neskutočné jazero s neskutočným lesom a ešte neskutočnejšou vodou.

Takto vybláznení a nasatí pozitívnej energie sme sa zrazu ocitli v Pukecovom turnaji. Na začiatku sme sa s otvorenými ústami kukali na tých čo vyhrávali jednu hru za druhou a nakoniec viete čo sa stalo? Samuel proti celému Pardubickému tímu. A viete čo? On to vyhral. Neviem teda či si myslieť, že má šťastie v láske. Radšej nebudem poverčivá.

Super víkend, super priateľská atmosféra, výborné jedlo, káva a krásne prostredie. Ak budeme môcť budúci rok sme tam zas!